Hakkımızda

“7lik.com” perakende, toptan ve üretim alanında olmak üzere ayakkabı sektörünün her alanında 40 yılı aşkın tecrübe ile sizleri ayakkabı ile buluşturan yeni bir platformdur.

“7lik.com” hayata geçene kadar ürünlerimizi Türkiye’nin en önemli alışveriş sitelerinde, mağazalarında sizlerin beğenisine sunduk. Şimdi sıra, aşkımız olan ayakkabıyı kendi online mağazamızda sizlerle buluşturmaya geldi.

“7lik.com” olarak hedefimiz; modellerimiz, hizmet kalitemiz ve fiyatımız ile internetten ayakkabı alan bayanların ilk aklına gelen alışveriş sitesi olmaktır.

“7lik.com” olarak sizlere sürprizlerle dolu ve kaliteli bir alışveriş deneyimi vaadediyoruz.

En trend modelleri sizlerin kapısına en uygun fiyatlarla getirebileceğimizi biliyoruz. Neden mi?

Çünkü bizim işimiz “ayakkabı” ve sadece “bay ve bayan ayakkabısı”  Model ekibimiz her gün yüzlerce üreticinin modellerini inceliyor, trendleri takip ediyor ve kendi belirlediğimiz modellerin üretim siparişini veriyor. 40 yılı aşkın üretim ve ilişki birikimi ile “7lik.com”dan aldığınız her ürün üretimin merkezinden direkt olarak sizlere ulaştırılır. Bu da minimum operasyon maliyeti ve en uygun fiyatlarla çok şık ve çok akıllı bir alışveriş demektir.

Bizler ayakkabı aşkımızı bu platformda da sürdürürken, sizleri de en güzel modelleri en uygun fiyatlarla almaya ve mutlu olmaya davet ediyoruz.

Online alışverişe katacagımız güzellikler için bizi takip etmeye devam edin...